V. Naszályi Márta, a kerület volt polgármestere saját blogjában ír a méltán híres és ismert két cukrászda – Ruszwurm és a Korona – tartozásának történetéről és az új fideszes polgármester terveiről:
Úgy tűnik azonban, hogy Böröcz László el akarja engedni ezt a tartozást, mivel közleményében úgy fogalmazott, hogy nem látja behajthatónak. Mivel a Ruszwurm Kft. hathatósan segítette a Fidesz választási kampányát, ezért nem csodálkoznék ezen, de jogi értelemben mindez felveti a hűtlen kezelés gyanúját.
Az ügy már nagyon régi, még az előző, előző önkormányzati időszakban kezdődött, amikor még a Fidesz vezette a kerületet. A Ruszwurm Kft. tartozása azóta halmozódik.
- RENDKÍVÜLI: Radikális változás jön a parkolásban – Leszerelik a megszokott parkolóórákat Budapesten
- Önkormányzati tájékoztató
- Hogyan trükközhetsz, hogy hűvös is maradjon, és a hálózat se omoljon össze?
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Megerősített járőrszolgálattal és fokozott biztonsági jelenléttel szigorítanak a belső-erzsébetvárosi bulinegyedben a nyári főszezon idejére





















