A hónap rendőre. Parancsnokai és kollégái szerint Török Vivien munkája kiemelkedő volt az elmúlt időszakban, munkájának minősége példaértékű minden munkatársnak.Török Vivien r. őrmester 2020. évben kezdte meg hivatásos pályáját az I. kerületi Rendőrkapitányságon.
Tanulmányai alatt a kötelező szakmai gyakorlatát is az I. kerületben végezte, melynek során megismerhette a kerület sajátosságait, polgárait.
Eskütétele után, immáron hivatásos állományúként aktívan részt vesz a kerület közbiztonságának fenntartásában, valamint szolgálata során tartja a kapcsolatot a kerület lakosaival.
Munkája során az állampolgárokkal mindig a jogszabályok szerint, empatikusan intézkedik, valamint figyeli a kerület közbiztonságának változásait, az állampolgári bejelentéseket, amikre reagálva nagyban hozzájárul a kerületben lakók biztonságérzetének javulásához.
Gratulálunk és köszönjük az egész kerület nevében!
- Megerősített járőrszolgálattal és fokozott biztonsági jelenléttel szigorítanak a belső-erzsébetvárosi bulinegyedben a nyári főszezon idejére
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
- Elhunyt Sörös Sándor színművész
- Még mindig nincs kiírva a pályázat a két patináns cukrászda épületeire




























